BOGLÆN, neo-rokoko, ca 1860.

BOGLÆN, neo-rokoko, ca 1860.
171859. BOGLÆN, neo-rokoko, ca 1860.

Fineret med valnød. Rigt skåret krone i form af roser og roccaille. Glaserede døre. 5 flytbare træhylder. Skuffe i nederste del. Højde 212 cm, længde 93 cm, dybde 45 cm.

Mindre skader. Tast fra.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre skader. Tast fra.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.745