BORD med intarsia, midten af det 20. århundrede.

171846. BORD med intarsia, midten af det 20. århundrede.

Trekantet form.
3 sorte ben med metal i toppen.
Indlæg.

Finerskade på plade.
Mindre ridser og stød.

Få foretaget en gratis vurdering!

Trekantet form.
Indlæg.

Finerskade på plade.
Mindre ridser og stød.

Antal besøg: 1.170