SOFABORD, "Theme", Hans Johansson for Karl Andersson & sønner, designet 1987.

171695. SOFABORD, "Theme", Hans Johansson for Karl Andersson & sønner, designet 1987.

Bog med glasplade. Diameter 58, højde 55 cm.

Brugsslitage. Mindre ridser på glasplade.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.397