GLOBAL, "Räths politiske klode", midten af det 20. århundrede.

171630. GLOBAL, "Räths politiske klode", midten af det 20. århundrede.

Glas. Sokkel af træ. Med indvendig belysning. Højde ca 44 cm.

Overfladeslitage. Mindre skader og pletter. Gulning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.191