BANJOLIN, 8-strenget, 20. århundrede.

171615. BANJOLIN, 8-strenget, 20. århundrede.

Perlemor indlæg og detaljer i uædle metal.

Mangler 3 strenge. Pletter, mindre ridser og finérskader på kanter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.640