Bakkebord, orientalsk, Marokko.

1714803. Bakkebord, orientalsk, Marokko.

sekskantet bakke i messingbund med skåret dekoration, højde 52, 50x50 cm.

perledetaljer mangler, Brugsslitage og mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.135