YDERFODER en Rörstrand, to Gustavsberg.

171439. YDERFODER en Rörstrand, to Gustavsberg.

Gustavsberg Floda 11,5 x 15 cm Rörstrandsnegl 14,5 x 23 cm Gustavsberg signeret Kåge 12 x 13 cm.

Slitage, Kantstødt, aflejringer, revnet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Frufällans Auktionshus
Antal besøg: 1.333