JOSEP BARRENECHEA. landudsigt.

1713570. JOSEP BARRENECHEA. landudsigt.

Olie på lærred Signeret og dateret 1930 59,5x48,5 cm.

I god stand. Stukeret og forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 476