ALLAN FRIIS. Plakat, "Hej".

ALLAN FRIIS. Plakat, "Hej".
1713567. ALLAN FRIIS. Plakat, "Hej".

Offset, signeret og dateret-68, nummereret 68-100, 68x49,5 cm.

Mindre håndteringsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre håndteringsspor.

Antal besøg: 1.011