BENGT LINDSTRÖM, litografi, sign.

171344. BENGT LINDSTRÖM, litografi, sign.

Figurer, 70x51 cm.

Oramad. Lidt bølget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Figurer, 70x51 cm.

Oramad. Lidt bølget.

Antal besøg: 1.386