MESSING OBJEKTER, 8 dele inklusive Bersbo og Skultuna Mølle.

171159. MESSING OBJEKTER, 8 dele inklusive Bersbo og Skultuna Mølle.

Lysestager, 2 par, et par stemplet SB No 18.
Sparekassens pengekasse.
Aflaster 2 st, Bersbo.
Halllampe, ophængt med prismer.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sparekassens pengekasse.
Aflaster 2 st, Bersbo.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.440