MARC CHAGALL. EFTER. Offsettryk.

1711577. MARC CHAGALL. EFTER. Offsettryk.

Blå buket. Signeret på tryk. Nummereret 230/500 ex. 68x57 cm.

Mindre Overfladeslitage. Oramad.

Kunstner/designer

Marc Chagall (1887–1985)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Marc Chagall (1887–1985)

Antal besøg: 575