VIKTOR POPOV. Viktor Popov, Maleri, abstrakt komposition, 1990.

1711391. VIKTOR POPOV. Viktor Popov, Maleri, abstrakt komposition, 1990.

Viktor Popov (f. 1952), malerier, abstrakt komposition, olie på pap, 1990. Abstrakt komposition i blå, rød og grøn, signeret nederst til højre, samt dateret og signeret på bagsiden, 51x34,5cm.

Delvis slid på kanterne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Delvis slid på kanterne.

Antal besøg: 464