VIKTOR POPOV. Viktor Popov, Maleri, abstrakt komposition, 1990.
1711391. VIKTOR POPOV. Viktor Popov, Maleri, abstrakt komposition, 1990.
Viktor Popov (f. 1952), malerier, abstrakt komposition, olie på pap, 1990. Abstrakt komposition i blå, rød og grøn, signeret nederst til højre, samt dateret og signeret på bagsiden, 51x34,5cm.