ROBERT STRATMANN. Robert Stratmann, malerier, Birkenallee.

1711015. ROBERT STRATMANN. Robert Stratmann, malerier, Birkenallee.

Robert Stratmann (1877-1950), maleri, Birkenallee, olie på pap. Repræsentation af et ydre med en midtersti beklædt med birketræer med marker til venstre og højre, signeret nederst til højre, 48x67cm (71,5x92,5cm).

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.437