SKÆNK, grøn, tre øverste skuffer.

1710948. SKÆNK, grøn, tre øverste skuffer.

Længde ca. 126 cm. Bredde ca. 50 cm. Højde ca. 99,5 cm.

Renoveret og suppleret. Skader/slitage under maling.
Brugsslitage. Indvendige pletter.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 2.999