SKÅL, sølv, Mema, 1987, Sverige. Cirka 300 gram.

171037. SKÅL, sølv, Mema, 1987, Sverige. Cirka 300 gram.

Diameter 17 cm.

Slitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 17 cm.

Slitage og ridser.

Antal besøg: 668