MADGRUPPE, 7 dele, "Ambassadør", Carl Malmsten.

170913. MADGRUPPE, 7 dele, "Ambassadør", Carl Malmsten.

Valnød. 6 stole, 1 bord og 3 tillægsplader á 58 CM. Længde 155, bredde 102, Højde 75 CM.

Mindre ridser og pletter samt Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.535