HAVEBÆNK, Melins Metall, 20. århundrede.

170845. HAVEBÆNK, Melins Metall, 20. århundrede.

Længde 111 cm. Hvidmalet.

Forkert. Bænk med skade/revne.
Afskallet maling/ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 111 cm. Hvidmalet.

Afskallet maling/ridser.

Antal besøg: 3.255