1707534. PINBALL, Tura Duplex, Tura Automatfabriken, første halvdel af det 20. århundrede.
Fungerer med 10 ørreder inkluderet. Mål 45x95 cm, højde 102 cm.
Noget fjeder med skader, slitage og skader Sne, ridser og mærker.
Auctionet spring fine art sale