JOAN DESCARGA. Ingen titel.

JOAN DESCARGA. Ingen titel.
1706895. JOAN DESCARGA. Ingen titel.

Signeret og nummereret litografi 5/26. Udført omkring 1992 90x63 cm.

I god stand, let rust på overkanten.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 518