EVARISTO BENITEZ. Ingen titel.

1705400. EVARISTO BENITEZ. Ingen titel.

Collage og litografi på papir Signeret og nummereret 9/15. Udført omkring 1988 62x84,6 cm.

folder.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

folder.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 370