EVARISTO BENITEZ. Ingen titel.

1705369. EVARISTO BENITEZ. Ingen titel.

Signeret og nummereret litografi 16/50. Redigeret af Matisse-galleriet i Barcelona i 1988 59,8x40,4 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

I god stand.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 315