JOSEP MARIA SUBIRACHS. Ingen titel.

1703571. JOSEP MARIA SUBIRACHS. Ingen titel.

Radering Signeret og nummereret 21/40. På plade, dateret 1970 53x70,5 cm.

På bagsiden små pletter, der ikke påvirker forsiden.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 231