FLAP BORD, træ.

FLAP BORD, træ.
1703043. FLAP BORD, træ.

75 cm høj.
44 cm bred plus klap 18 cm x2.
80 cm dyb.
18 cm klap.

Brugsslitage, ridser og mærker. Malet.

Få foretaget en gratis vurdering!
1703043. FLAP BORD, træ.

75 cm høj.
80 cm dyb.
18 cm klap.

Antal besøg: 456