MAKE-UP TASKE, kongelig rejsende, 20. århundrede.

169980. MAKE-UP TASKE, kongelig rejsende, 20. århundrede.

Medaljer Shwayder Bros. Inc., Denver Længde 38, bredde 23, højde 24 cm.

Mindre slitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.014