LILLY RYDSTRÖM. Olie på lærred.

1699308. LILLY RYDSTRÖM. Olie på lærred.

Landskab. Underskrevet. 62x46 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 862