HERREARMBÅND, Citizen automat, stål.

1696712. HERREARMBÅND, Citizen automat, stål.

6000, 17 juveler.
Bolignummer 4-600215 Y 10731717 62-8018.
Ca 36 mm bred ekskl. Krone.

Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.
Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

6000, 17 juveler.
Ca 36 mm bred ekskl. Krone.

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 2.353