FRANCESC VILALLONGA. Unavngivet.

1696630. FRANCESC VILALLONGA. Unavngivet.

Akryl og collage på lærred
Signeret og dateret 1973
55x46 cm.

Lille hul i øverste højre hjørne. Sølvbelagt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Akryl og collage på lærred
Signeret og dateret 1973
55x46 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 304