MARC CHAGALL. EFTER. "Original litografi til XXe siècle nº 34".

1696390. MARC CHAGALL. EFTER. "Original litografi til XXe siècle nº 34".

Redigeret af Mourlot På bagsiden trykt legende: "Marc Chagall. Lithographie originale pour XXe siècle nº 34 (Mourlot, print, Paris)". Det er en del af "Chagall litographe", Paris, Mourlot, 1963. vol. II 31x24,2cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Kunstner/designer

Marc Chagall (1887–1985)

Få foretaget en gratis vurdering!

I god stand.

Nej, betales af sælger

Kunstner/designer

Marc Chagall (1887–1985)

Antal besøg: 713