BARBRO BÄCKSTRÖM. Serigrafi.

BARBRO BÄCKSTRÖM. Serigrafi.
1696245. BARBRO BÄCKSTRÖM. Serigrafi.

Figursammensætning. Signeret og nummereret 72/125 ex. Dateret 1978. 52x82 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Barbro Bäckström (1939–1990)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Barbro Bäckström (1939–1990)

Antal besøg: 545