KØBMANNS DISK. 45 kasser.

KØBMANNS DISK. 45 kasser.
1696024. KØBMANNS DISK. 45 kasser.

Proveniens: Lindomme stationshus 45 skuffer Højde 93 cm med sokkel, længde ca 188 cm, dybde ca 69.

slitage, nogle kasser er løse, trænger til renovering. topplade senere.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.435