FULDEVÆG, træ og tekstil, 4 delt skærm, århundredeskiftet 1900.

169586. FULDEVÆG, træ og tekstil, 4 delt skærm, århundredeskiftet 1900.

Skæremål længde 53,5, højde 164 cm. Samlet længde af foldevæg 213 cm.

Brugsslitage. Et lille hul i stoffet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 6.097