CYKELSTAND, metal, til tre cykler.

169498. CYKELSTAND, metal, til tre cykler.

Længde 105 cm.

Brugsslitage, korrosion, fastgørelse til en holder mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 105 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.175