STINA CARLSSON. Ætsning.

STINA CARLSSON. Ætsning.
1694751. STINA CARLSSON. Ætsning.

Vennen. Signeret og nummereret 65/95 ex. Dateret -84 30x27 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 1.102