STINA CARLSON SKANTZE. Ætsning.

1694733. STINA CARLSON SKANTZE. Ætsning.

Katten. Tilstand II. Signeret og nummereret 1-5 eksemplarer. Dateret 84-92 35x27 cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre overfladeslid.

Antal besøg: 2.039