EN ÅBEN RESKAB I EGGEN MIDTE ÅRHUNDRET.

1694582. EN ÅBEN RESKAB I EGGEN MIDTE ÅRHUNDRET.

På samme måde som Gordon Russell, monteret tre justerbare hylder. 105 cm høj x 91 cm bred x 19 cm maksimal dybde.

Nogle ringemærker på toppen Enkelte mindre stød og ridser på rammen svarende til alder og brug.
Enkelte malingsspor Der mangler tre hylder.

Få foretaget en gratis vurdering!

The Auction Hub
Antal besøg: 433