FRANCESC DOMINGO SEGURA. Undersøgelse.

1694382. FRANCESC DOMINGO SEGURA. Undersøgelse.

Kul og pastel på papir Signeret 12,5x9 cm.

Foxing. Uundersøgt uden ramme. Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 524