Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Hälsinglands Auktionsverk
Glas
Øvrigt
JOSEF & BENITO MARCOLIN. vase, kunstglas, Marcolin Art Crystal, Ronneby, signeret og dateret 1982.
1692091. JOSEF & BENITO MARCOLIN. vase, kunstglas, Marcolin Art Crystal, Ronneby, signeret og dateret 1982.
Højde 36 cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Højde 36 cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Hälsinglands Auktionsverk
Antal besøg:
1.221