STEN LUNDMARK. olie på lærred, kystmotiv med både, sign.

169209. STEN LUNDMARK. olie på lærred, kystmotiv med både, sign.

49 x 80 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

49 x 80 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.535