LOCKURNA og VASER, et par, blå-hvid dekor, 20. århundrede.

169173. LOCKURNA og VASER, et par, blå-hvid dekor, 20. århundrede.

Vaser, højde 26 cm.
Låget, højde ca. 35,5 cm.

Hår revner på indersiden af munden på krøllejernene. Overflade- og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vaser, højde 26 cm.
Låget, højde ca. 35,5 cm.

Antal besøg: 720