NICOLAS VIDAL. Blækhus.

NICOLAS VIDAL. Blækhus.
1690814. NICOLAS VIDAL. Blækhus.

Tin. Underskrevet. Art Nouveau, fra de første årtier af det 20. århundrede.
4x18x21 cm.

Overfladisk snavs. Blækhusdæksel mangler.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

4x18x21 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 664