ERIK OLSON. Komposition med fugle, farvelitografi, signeret -83.

1689020. ERIK OLSON. Komposition med fugle, farvelitografi, signeret -83.

22/400, rammestørrelse 37 x 46 cm, billedstørrelse 26 x 36 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Erik Olson (1901–1986)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Erik Olson (1901–1986)

Antal besøg: 374