SOFA, kolonistil, anden halvdel af det 20. århundrede.

1688635. SOFA, kolonistil, anden halvdel af det 20. århundrede.

Stel af bejdset træ og rattan. Løse hynder i ryg og sæde. Længde ca 125 cm.

Have på. Ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på. Ridser og mærker.

Antal besøg: 945