ROSA EKELUND. Olie på træplade.

1687910. ROSA EKELUND. Olie på træplade.

Ängsvik Underskrevet. Diameter 44 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 666