ADOLF LLOVERA. "Ciutadella Park".

1687351. ADOLF LLOVERA. "Ciutadella Park".

Olie på pap Signeret og dateret 1998. På bagsiden, med titlen, dedikeret og dateret 1998 24,5x32 cm.

I god stand. træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

I god stand. træramme.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 420