VÆGSKAB, Kina, 20. århundrede.

168730. VÆGSKAB, Kina, 20. århundrede.

Glasdør. Længde 51, bredde 16, højde 56 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 767