CUP, sølv, Sven Pettersson Nyberg, Varberg 1754-1803.

168700. CUP, sølv, Sven Pettersson Nyberg, Varberg 1754-1803.

Stemplet E = 1763, højde 8,5 cm.

Slitage, let bulet rand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, let bulet rand.

Antal besøg: 2.051