LÆNESTOL, såkaldt øreklapmodel, midt i det 20. århundrede.

168687. LÆNESTOL, såkaldt øreklapmodel, midt i det 20. århundrede.

Stel i bejdset bøg. Blomstermønstret polstring.

Brugsslitage, lejlighedsvis let tørret polstring.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 531