Sæt, keramik, Rörstrand og Arabien.

168603. Sæt, keramik, Rörstrand og Arabien.

Todelt "Titus", Olle Arberius, Rörstrand. Diameter 35, højde 15 cm.
Tallerkener, 6 stk, "Anna", Rörstrand. Diameter 24 cm.
Kaffestel, Arabien, 32 dele.

Brugsslitage, kaffesættet med enkelte krakeleringer og Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kaffestel, Arabien, 32 dele.

Antal besøg: 765