168603. Sæt, keramik, Rörstrand og Arabien.
Todelt "Titus", Olle Arberius, Rörstrand. Diameter 35, højde 15 cm.
Tallerkener, 6 stk, "Anna", Rörstrand. Diameter 24 cm.
Kaffestel, Arabien, 32 dele.
Brugsslitage, kaffesættet med enkelte krakeleringer og Kantstødt.