BORDLAMPE, tin, art deco, første af det 20. århundrede.

168432. BORDLAMPE, tin, art deco, første af det 20. århundrede.

Kugler understøttet af ørne. Højde 33 cm.

Brugsslitage og reparerede fødder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.894